بازیکن محبوب کی روش ناجی پرسپولیس نشد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بازیکن محبوب کی روش ناجی پرسپولیس نشد به گزارش خبرنگار سایت احکام، پیروزی یک بر صفر تراکتور مقابل پرسپولیس در حالی شکل گرفت که میزبان تهرانی برای فرار از شکست از تمام ابزارهای موجود خود استفاده کرد.
یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان قبل از اینکه دروازه تیمش باز شود وحید امیری را برای ۳۰ دقیقه پایانی وارد زمین کرد تا این بازیکن پس از دوری چهارماهه از رقابت‌های فوتبال بتواند بار دیگر برای این باشگاه بازی کند.
بازیکن تیم ملی ایران که حراجی کمر آسیب دیده‌اش را در تابستان پشت سر گذاشت در حضور کوتاه خود در ترکیب پرسپولیس به عنوان دفاع راست بازی کرد اما نتوانست موفق ظاهر شود. او که برای کمک به گلزنی تیمش وارد زمین شد در ضد حمله تراکتور جا ماند تا محمد عباسزاده با فضایی کاملاً آزاد بتواند گل پیروزی بخش تراکتور را در دقیقه ۷۵ به ثمر برساند.
امیری که در فوتبال کشور کشف کارلوس کی روش محسوب می‌شد در تقابل با تراکتور نتوانست کمک حال گل محمدی باشد تا در نخستین شکست فصل این تیم همراه هم تیمی‌هایش باشد. امیدوارم از خبر بازیکن محبوب کی روش ناجی پرسپولیس نشد راضی بوده باشید.

بازیکن محبوب کی روش ناجی پرسپولیس نشد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۳ ۰۲:۳۸:۴۴