انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس امنیت عمومی مبنی بر انتقال تعدادی سلاح جنگی از مرزهای غربی به شهر کرمانشاه و اینکه قاچاقچیان قصد انتقال آن با یک دستگاه خودرو سواری به محلی مشخص را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی خودرو پژو ۴۰۵ متعلق به قاچاقچیان شده و در نهایت قاچاقچیان در محدوده شهرک مهدیه به سمت دولت آباد و میدان سنجابی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی به‌محض مشاهده خودرو حامل سلاح‌های غیرمجاز نسبت‌به تعقیب وی اقدام و پس از مدتی تعقیب و گریز در نهایت موفق‌به توقیف آن شده و بازرسی‌های لازم را به‌عمل آوردند.
جاویدان تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام گرفته ۱۴ قبضه کلت کمری و ۲۸ تیغه خشاب که به شکل ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاساز شده‌بود، کشف شد.
وی در پایان با اشاره به دستگیری ۲ قاچاقچی سلاح و مهمات و معرفی آنها به دستگاه قضائی از تلاش برای شناسایی دیگر اعضای باند خبر داد. امیدوارم از خبر انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه راضی بوده باشید.

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۹ ۰۲:۴۰:۰۱