انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های تاریخ شیعه است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های تاریخ شیعه است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری شامگاه شنبه در روستای حکان شهرستان درگزین بیان کرد: حضرت زهرا (س) یک تنه وارد میدان قیام می‌شود و از تمام ابزارها برای تغییر صحنه و افشای دشمن استفاده می‌کند.
وی با بیان اینکه تمام اقدامات حضرت زهرا در ۷۰ روز یک حرکت تمام عیار سیاسی است، آخرین حرکت سیاسی حضرت زهرا (س) مخفی کردن قبر ایشان است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان یادآور شد: انقلاب اسلامی نتیجه و حاصل مجاهدت‌های تاریخ شیعه است.
این مسئول با تصریح بر اینکه انقلاب اسلامی در پشت خیمه‌های دشمن صف کشیده، اظهار کرد: جمهوری اسلامی است که امروز صحنه‌های بین المللی را تغییر داده است.
حجت‌الاسلام نظیری خاطرنشان کرد: امروز در نبرد جنگ جهانی بین ابرقدرت و دشمن تصویر غلطی را به افکار مخابره می‌کند و آن ضعف جمهوری اسلامی و قوت دشمن است؛ در حالی که امروز جمهوری اسلامی به دستاوردهای بسیاری رسیده است.
وی با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر بیشتر تلاش‌های دشمن در بیرون از مرزهای ایران بوده است، استفاده از هالیوود و ابزار هنری را به کار گرفتند تا هالیوود را یک سرزمین رویایی نشان دهند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان در پایان یادآور شد: در نبرد بین انقلاب اسلامی و تمدن غرب به رهبری آمریکا، هرکس با وجدان بیدار نگاه می‌کند اذعان دارد که برتری با تمدن اسلامی است و چین و روسیه در برابر تمدن غرب نتوانسته‌اند یک برتری گفتمانی ایجاد کنند. امیدوارم از خبر انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های تاریخ شیعه است راضی بوده باشید.

انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های تاریخ شیعه است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۵ ۰۲:۳۸:۱۰