افزایش سقف تسهیلات پرداختی تا ۳۰۰ میلیون تومان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افزایش سقف تسهیلات پرداختی تا ۳۰۰ میلیون تومان به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید سعید شمسی‌نژاد شامگاه چهارشنبه در سفر به اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بانک قرض‌الحسنه سایت احکام ایران، بزرگترین بانک قرض‌الحسنه کشور با پرداخت تسهیلات متنوع است و در هفت ماهه امسال توانسته ۲ میلیون فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش ۱۰۰ هزار میلیارد تومان پرداخت کند.
وی تصریح کرد: سال گذشته میانگین پرداختی بانک ۵۰ میلیون تومان بود که این رقم پرداخت تسهیلات با رشد ۵۰ درصدی در سال‌جاری روبه‌رو شده است.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه سایت احکام ایران گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال برای بیش از ۳.۵ میلیون ایرانی وام قرض‌الحسنه پرداخت کنیم که یک رکورد در شبکه بانکی کشور محسوب می‌شود.
شمسی‌نژاد حمایت دولت سیزدهم را از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه برای رفع نیازمندی‌های مردم یادآور شد و افزود: در ۲ سال دولت سیزدهم منابع بانک از ۷۰ هزار میلیارد تومان به ۲۳۰ هزار میلیارد تومان افزایش یافته که یک رشد قابل توجه در شبکه بانکی کشور است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: حجم تسهیلات پرداختی نیز از ۶۰ هزار میلیارد تومان به ۱۷۰ هزار میلیارد تومان ارتقا یافته که نشان می‌دهد دولت سیزدهم توجه جدی به بانکداری قرض‌الحسنه و ارائه خدمات الکترونیکی به مردم دارد.
شمسی‌نژاد اضافه کرد: ما همچنان تسهیلات پرداختی در حوزه حمایتی، خرید کالای ایرانی و سایر پرداختی‌ها را به اقشار مختلف مردم انجام می‌دهیم که در این ۲ سال سقف تسهیلات پرداختی از ۵۰ میلیون تومان به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
وی عملکرد استان اردبیل را در سال‌های اخیر مناسب ارزیابی کرد و ادامه داد: قرض‌الحسنه سایت احکام استان اردبیل با ۴۱ هزار میلیارد ریال منابع رتبه ششم مدیریت منابع را در بین شبکه بانکی استان دارا است و ۹ درصد منابع استان در این بانک متمرکز شده است.
شمسی‌نژاد بیان کرد: امسال ۵۰ درصد رشد منابع در قرض‌الحسنه سایت احکام استان اردبیل اتفاق افتاده که بالاترین رشد جذب منابع محسوب می‌شود.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه سایت احکام ایران یادآور شد: ۲۰ درصد جمعیت استان اردبیل در بانک قرض‌الحسنه سایت احکام صاحب حساب هستند و به عناوین مختلف از این بانک تسهیلات پرداخت می‌کنند که در قالب ۱۲ شعبه در این استان خدمات به جامعه هدف ارائه می‌شود. امیدوارم از خبر افزایش سقف تسهیلات پرداختی تا ۳۰۰ میلیون تومان راضی بوده باشید.

افزایش سقف تسهیلات پرداختی تا ۳۰۰ میلیون تومان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۲ ۰۲:۴۰:۴۰