افزایش درخواست دموکرات‌ها برای کناره گیری بایدن از
انتخابات

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افزایش درخواست دموکرات‌ها برای کناره گیری بایدن از
انتخابات
به گزارش سوالات شرعی و احکام، هر روز به تعداد نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا که خواستار کناره‌گیری «جو بایدن» از صحنه رقابت‌های ریاست جمهوری این کشور هستند، اضافه می‌شود.
تعداد فزاینده‌ای از دموکرات‌ها در کنگره آمریکا از جو بایدن خواسته‌اند صحنه رقابت‌های ریاست جمهوری را به شخص دیگری واگذار کند. بعضی از نمایندگان دموکرات در کنگره آمریکا به صراحت از بایدن خواسته‌اند از سمت نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری کند.
بر این اساس، یکی دیگر از نمایندگان ارشد دیگر حزب دموکرات آمریکا از جو بایدن خواست از رقابت انتخابات ریاست جمهوری این کشور کناره گیری کند
پت رایان، نماینده نیویورک امروز چهارشنبه از بایدن خواست تا به عنوان نامزد حزب دموکرات و برای «صلاح کشور» کناره گیری کند.
وی هشدار داد که ادامه نامزدی بایدن در رقابت‌های انتخاباتی می‌تواند مسیر را برای ریاست جمهوری ترامپ هموار کند.
بایدن چند روز پیش اعلام کرده بود مصمم به ماندن در عرصه انتخابات است. عملکرد ضعیف رئیس جمهور آمریکا در اولین مناظره انتخاباتی با دونالد ترامپ، تردید دموکرات‌ها را درباره توانایی او برای پیروزی در این رقابت بیشتر کرده. انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آبان ماه برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر افزایش درخواست دموکرات‌ها برای کناره گیری بایدن از
انتخابات
راضی بوده باشید.

افزایش درخواست دموکرات‌ها برای کناره گیری بایدن از
انتخابات  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۱۱ ۰۲:۴۱:۴۱