افتتاح بخش مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان امام خمینی
بروجرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افتتاح بخش مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان امام خمینی
بروجرد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سیاوش بیرانوند امروز شنبه در آئین افتتاح بخش PICU، مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) بروجرد اظهار داشت: ظرفیت بستری این بخش شش تخت است که ۵۰ میلیارد تومان برای احداث، تجهیز و راه‌اندازی آن با کمک خیرین هزینه شد.
وی افزود: ظرفیت بخش مراقبت‌های ویژه کودکان در لرستان با افتتاح بخش مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان امام (ره) بروجرد به ۱۲ تخت می‌رسد و بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد نیز یک بخش PICU مراقبت‌های ویژه کودکان با شش تخت فعال دارد که به کودکان نیازمند خدمات درمانی ارائه می‌کند.
معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اضافه کرد: ۳۰ درصد بخش درمان شهرستان به شهرهای اطراف نیز خدمات درمانی ارائه می‌دهد که در این خصوص دانشگاه علوم پزشکی لرستان زیرساخت‌های لازم در نظر گرفته شده است.
بیرانوند در خصوص کمبود پزشک فوق تخصص در بروجرد، گفت: تلاش می‌کنیم مشکل فوق تخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص غدد و نورولوژی در شهرستان مرتفع شود.
وی گفت: آموزشی شدن درمان در بیمارستان‌های بروجرد بین ۵۰ تا ۷۰ درصد خدمات درمانی را افزایش خواهد داد. امیدوارم از خبر افتتاح بخش مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان امام خمینی
بروجرد
راضی بوده باشید.

افتتاح بخش مراقبت‌های ویژه کودکان بیمارستان امام خمینی
بروجرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۵ ۰۲:۴۲:۵۱