اعزام شبانه بالگرد برای نجات بیمار بدحال خارگی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعزام شبانه بالگرد برای نجات بیمار بدحال خارگی عبدالمجید ستایشی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: با عنایت به شرایط خاص جغرافیایی خارگ و محدودیت‌های موجود در زمینه پذیرش و نگهداری بیماران با ریسک بالا یک فروند بالگرد شب پر در فرودگاه جزیره خارگ توسط شرکت نفت فلات قاره استقرار یافته است که البته این بالگرد خارج از زمان عملیاتی به اعزام بیماران می‌پردازد.
وی افزود: امشب اطلاعات دریافتی از بیمارستان خلیج فارس خارگ بیانگر نیاز به اعزام یک بیمار آقا با تشخیص خون‌ریزی داخلی به مدیریت عملیات عمومی خارگ اعلام شد.
مدیر عملیات عمومی خارگ تصریح کرد: بنا به دستور بخشدار ویژه و همچنین هم افزایی مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران یک فروند بالگرد با قابلیت شب‌پر توسط شرکت نفت فلات قاره خارگ در اختیار تیم اعزام بیمار قرار گرفت.
ستایشی خاطرنشان کرد: این بیمار به اضافه دو همراه طبی ساعت ۲۳ و ۳۴ دقیقه امشب برای ادامه روند درمان به مرکز شهرستان اعزام شد.
وی گفت: جا دارد تشکر ویژه‌ای از خلبانان شرکت نفت فلات قاره و پرسنل فرودگاه شهدای خارگ داشته باشیم که در تمامی اعزام‌ها یار و یاور ما هستند. امیدوارم از خبر اعزام شبانه بالگرد برای نجات بیمار بدحال خارگی راضی بوده باشید.

اعزام شبانه بالگرد برای نجات بیمار بدحال خارگی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۳ ۰۲:۳۷:۲۷