اعزام تیمهای امدادرسانی هلال احمر به مناطق سیل زده آذربایجان
شرقی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعزام تیمهای امدادرسانی هلال احمر به مناطق سیل زده آذربایجان
شرقی
حمید منجم در گفتگو با خبرنگار سایت احکام با بیان اینکه بارش رگباری باران بهاره منازل ۵ روستای شهرستان اهر را دچار آبگرفتگی کرد، گفت: از عصر امروز شنبه امدادگران جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی به یاری ۳۲ خانوار روستاهای ستوت، کقالق، چول قشلاق، ساری سولی و نقاره کوب جدید رفته اند.
وی افزود: گزارش اولیه از تلفات وارد شده به احشام حاکیست تاکنون تنها در روستای ستوت ۴۰ رأس دام تلف شده اند. تأسیسات در روستاهای چول قشلاق و ساری سولی قطع شده است.
منجم ابراز داشت: در این عملیات امدادرسانی، تیم‌های تخصصی امداد و نجات، سیلاب و پشتیبان حضوری فعال و در حالت آماده باش کامل قراردارند تا به مردم حادثه دیده خدمت رسانی کنند.
وی سپس در خصوص سیل شهرستان کلیبر نیز گفت: ۱۲ خانه شاملو کوچک و قرقیه آبش احمد شهرستان کلیبر دچار آب‌گرفتگی شدند. دو تیم سیلاب جمعیت هلال احمر شهرستان کلیبر به منطقه اعزام شدند.
منجم همچنین در خصوص وقوع سیل در شهرستان بستان آباد نیز گفت: تیم‌های امدادرسانی هلال احمر در مناطق سیل زده شهرستان بستان آباد در حال خدمت رسانی به مردم هستند. امیدوارم از خبر اعزام تیمهای امدادرسانی هلال احمر به مناطق سیل زده آذربایجان
شرقی
راضی بوده باشید.

اعزام تیمهای امدادرسانی هلال احمر به مناطق سیل زده آذربایجان
شرقی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۱ ۰۲:۴۰:۳۶