اضافه شدن پنج دستگاه اتوبوس جدید دیگر به ناوگان اتوبوسرانی
تبریز

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اضافه شدن پنج دستگاه اتوبوس جدید دیگر به ناوگان اتوبوسرانی
تبریز
به گزارش سوالات شرعی و احکام، یعقوب هوشیار در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام خبر فوق اظهار کرد: پنج دستگاه دیگر از اتوبوس‌های نو سهمیه یارانه‌ای وزارت کشور توسط یکی از شرکت‌های خودروسازی به اتوبوسرانی تبریز انتقال یافت.
وی با بیان اینکه مجموع ارزش این تعداد اتوبوس بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال بوده، افزود: ۸۰ درصد این مبلغ به صورت یارانه‌ای توسط دولت و ۲۰ درصد به علاوه ۹ درصد ارزش افزوده کل مبلغ توسط شهرداری تبریز تأمین و پرداخت شده است.
شهردار تبریز گفت: در سال‌جاری ۷۳ دستگاه اتوبوس از این شرکت به عنوان سهمیه وزارت کشور به اتوبوسرانی تبریز از بابت اتوبوس‌های یارانه‌ای اختصاص یافته که با احتساب اتوبوس‌های فوق تاکنون ۱۱ دستگاه تحویل اتوبوسرانی تبریز شده است.
هوشیار با اشاره به واریز مبلغ پیش پرداخت مربوطه توسط شهرداری تبریز، از پیگیری‌های مستمر جهت تحویل بقیه اتوبوس‌ها در اسرع وقت خبر داد.
طی یک ماه گذشته، در دو نوبت ۱۳ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی شهر تبریز اضافه شده که با اضافه شدن پنج دستگاه جدید، این تعداد به ۱۸ دستگاه افزایش یافت.
طبق قراردادی که خرداد سال‌جاری به امضای شهرداری و یک شرکت خودروساز رسیده است، تا پایان سال ۱۰۰ دستگاه اتوبوس تک کابین مطابق آخرین استانداردهای روز دنیا توسط این شرکت خودروسازی ساخت و تحویل اتوبوسرانی تبریز می‌شود. امیدوارم از خبر اضافه شدن پنج دستگاه اتوبوس جدید دیگر به ناوگان اتوبوسرانی
تبریز
راضی بوده باشید.

اضافه شدن پنج دستگاه اتوبوس جدید دیگر به ناوگان اتوبوسرانی
تبریز  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۵ ۰۲:۳۸:۵۸