استمرار بارش‌ها در لرستان تا عصر فردا یکشنبه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر استمرار بارش‌ها در لرستان تا عصر فردا یکشنبه بهروز مرادپور در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به بارش باران و برف در همه نقاط استان لرستان از صبح امروز شنبه، اظهار داشت: انتظار داریم طی امشب و تا فردا ظهر با قرار گرفتن هسته مرکزی این سامانه بارشی بر روی استان، بر شدت بارش‌ها افزوده شود.
وی، عنوان کرد: بدیهی است که با توجه به سردی هوا، بارش‌ها در مناطق سردسیر و کوهستانی، ارتفاعات و گردنه‌ها به شکل برف خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی لرستان، ادامه داد: با توجه به شدت بارش‌ها، آب گرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل‌ها، اختلال در تردد جاده‌ای، لغزندگی سطح جاده‌ها به دلیل کولاک برف دور از انتظار نیست.
مرادپور با تاکید بر اینکه این سامانه بارشی، عصر فردا به تدریج از مرزهای شرقی استان خارج خواهد شد، گفت: برای روز دوشنبه جو آرامی با آسمانی صاف خواهیم داشت و تنها کاهش محسوس دماها را خواهیم داشت که باعث سردی هوا خواهد شد.
وی، بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته سردترین نقطه استان، شهر ازنا با منفی ۱۰ درجه سانتی گراد بوده است. امیدوارم از خبر استمرار بارش‌ها در لرستان تا عصر فردا یکشنبه راضی بوده باشید.

استمرار بارش‌ها در لرستان تا عصر فردا یکشنبه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۵ ۰۲:۴۱:۲۴