اروپا از درخواست برای دریافت غرامت از رژیم صهیونیستی خبر
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اروپا از درخواست برای دریافت غرامت از رژیم صهیونیستی خبر
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از معا، کمیسر مدیریت بحران اروپا گفت که این اتحادیه بارها دریافت غرامت از رژیم صهیونیستی به دلیل تخریب خانه هایی که در کرانه باختری با کمک مالی اتحادیه اروپا ساخته شده را خواستار شده است.
بر اساس این گزارش، یانیز لینارچیچ این اظهارات را در پاسخ به سوال اعضای پارلمان اروپا پیرامون اقدام رژیم صهیونیستی در تخریب طرح هایی که توسط اتحادیه اروپا در منطقه «ج» کرانه باختری تامین مالی و احداث شده است، مطرح کرد.
وی همچنین افزود که کمیساریای اروپا تمام اقدامات درباره تخریب و مصادره تاسیساتی که توسط اتحادیه اروپا تامین مالی شده است را دنبال می کند.
این در حالی است که «فؤاد العمور» هماهنگ کننده کمیته مقاومت در جنوب کرانه باختری به تازگی گفت که ارتش رژیم صهیونیستی، منزل ۴ خانواده فلسطینی را در منطقه «مسافر یطا» واقع در جنوب الخلیل تخریب کرد.
بر همین اساس، «نضال یونس» از مسئولان محلی مسافر یطا گفت که ارتش رژیم صهیونیستی به ساکنان این منازل اطلاع داده بود که قصد دارد خانه های آنها را تخریب کند.
رژیم صهیونیستی در دهه های اخیر پس از اشغال فلسطین به دلیل نگرانی از جمعیت فلسطینی ها تلاش کرده با تخریب منازل فلسطینی، آواره نمودن آنها و ایجاد شهرک های صهیونیست نشین، ترکیب جمعیتی را در اراضی اشغالی به نفع خودش تغییر دهد، امری که تاکنون با وجود همه تدابیر آنها به ویژه قتل عام و اخراج فلسطینی ها محقق نشده است. امیدوارم از خبر اروپا از درخواست برای دریافت غرامت از رژیم صهیونیستی خبر
داد
راضی بوده باشید.

اروپا از درخواست برای دریافت غرامت از رژیم صهیونیستی خبر
داد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۱۲ ۰۲:۳۹:۱۳