ارتقای زیرساخت‌ها و تأسیسات گردشگری در لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتقای زیرساخت‌ها و تأسیسات گردشگری در لرستان به گزارش خبرنگار سایت احکام، عطا حسن پور امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران از افتتاح و راه‌اندازی یک باب دفتر خدمات گردشگری در لرستان خبر داد و اظهار داشت: در راستای تسهیل در برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی و همچنین خدمات مطلوب به آن‌ها، امروز در مراسمی دفتر خدمات گردشگری و سیاحتی شاپوری‌گشت خرم‌آباد افتتاح و راه‌اندازی شد.
وی، اظهار کرد: دفاتر خدمات گردشگری به عنوان بازوان اصلی گردشگری باید با ارائه خدمات مطلوب، کیفیت ماندگاری گردشگران را در استان ارتقا دهد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان با اشاره به ظرفیت‌های بالای گردشگری لرستان و دارا بودن جاذبه‌های طبیعی و تاریخی فراوان در استان، افزود: تلاش خواهیم کرد زیرساخت‌ها و تأسیسات گردشگری متناسب با نیاز مسافران و گردشگران را در لرستان فراهم کنیم تا دفاتر خدمات گردشگری دغدغه‌ای برای بستن تورهای داخلی و خارجی نداشته باشند.
حسن‌پور با اشاره به اینکه برای راه‌اندازی این دفتر خدمات گروشگری و سیاحتی بیش از ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، بیان کرد: در این رابطه برای سه نفر به صورت مستقیم و بیش از ۱۵ نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.
وی، تصریح کرد: با راه‌اندازی این دفتر خدمات گردشگری و سیاحتی، تعداد این دفاتر در استان به ۳۱ باب رسید. امیدوارم از خبر ارتقای زیرساخت‌ها و تأسیسات گردشگری در لرستان راضی بوده باشید.

ارتقای زیرساخت‌ها و تأسیسات گردشگری در لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۲۵ ۰۲:۴۰:۲۰