ارتقاء کرمانشاه نیازمند همفکری و تلاش بی وقفه‌ همه‌ اقشار
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتقاء کرمانشاه نیازمند همفکری و تلاش بی وقفه‌ همه‌ اقشار
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمدطیب صحرایی استاندار جدید کرمانشاه طی پیامی پس از انتصابش به عنوان استاندار کرمانشاه از همه اقشار خواست با همفکری، همکاری و تلاش بی وقفه برای رشد و ارتقا مادی و معنوی کرمانشاه بکوشند.
متن این پیام به شرح زیر است:
مردم عزیز و شریف استان کرمانشاه سلام علیکم
اکنون که به لطف الهی و عنایات اهل بیت علیهم السلام توفیق خدمت به شما مردم صبور و فهیم نصیب اینجانب شده و با اعتماد رئیس جمهور محترم و دولت خدمتگزار بار سنگین مسئولیت به این فرزند کرمانشاه و سرباز انقلاب اسلامی محول شده است؛ ضمن سپاس از ساحت کبریایی و استمداد از حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و مادر گرانقدرشان حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام الله علیها که این ایام مزین به نام مبارک و یاد فداکاری و شهادت ایشان است؛ از همه ی مردم شریف استان، خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران، علما، اساتید و فرهنگیان مدیران و مسئولان گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی، روستاییان و عشایر و همه ی فعالان و کنشگران فرهنگی اجتماعی و اقتصادی و اقشار مختلف خواهشمندم کمک و یاری خود را مبذول فرمایند تا با یاری پروردگار متعال فصلی نو در پیشرفت و عمران استان رقم بزنیم.
بدون شک رشد و ارتقا مادی و معنوی این دیار نیازمند همفکری، همکاری و تلاش بی وقفه همه اقشار محترم و نخبگان گرامی است ضمن تشکر مجدد از ابراز لطف عزیزان برای استفاده‌ی بهتر از زمان و از دست ندادن فرصت‌ها، جلساتی با عنوان تبریک و خوش آمدگویی برگزار نمی‌شود و از همه بزرگواران خواهشمندم از هر گونه مراسم استقبال و نصب بنر تبریک و…. خودداری فرمایند.
سر فرازی و بالندگی کرمانشاه غیور، سینه‌ی ستبر و چهره‌ی زیبای ایران اسلامی، به همدلی و همراهی همه ی شما عزیزان نیازمند است. امیدوارم از خبر ارتقاء کرمانشاه نیازمند همفکری و تلاش بی وقفه‌ همه‌ اقشار
است
راضی بوده باشید.

ارتقاء کرمانشاه نیازمند همفکری و تلاش بی وقفه‌ همه‌ اقشار
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۲ ۰۲:۴۴:۱۴