اذعان روزنامه صهیونیست به ناکامی روند سازش با رژیم های
عربی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اذعان روزنامه صهیونیست به ناکامی روند سازش با رژیم های
عربی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از العالم، یک نویسنده صهیونیست درباره نتایج مورد انتظار عادی سازی برخی رژیم‌های عربی با تل آویو و تلاش‌های اخیر برای ادغام در منطقه عربی بدون حل موضوع فلسطین ابراز بدبینی کرد.
بر اساس این گزارش، «آوی شیلون» در مقاله‌ای در روزنامه صهیونیستی‌ها آرتص نوشت: اسرائیل می‌تواند به یک جامعه فئودال تقسیم شده به بخش‌های مختلف تبدیل شود. روند دنبال کردن فرهنگ سیاسی عرب از جمله تمرکز ثروت در دست افراد معین و تهدید به سرکوب آزادی‌ها می‌تواند تفسیر بیشتری از توافقات ابراهیم (سازش) ارائه دهد چرا که ما در نهایت روز به روز بیشتر به هم شباهت پیدا می‌کنیم.
این نویسنده صهیونیست همچنین نسبت به خطرناک بودن ادغام اسرائیل در منطقه بدون حل موضوع فلسطین که نتایج معکوسی در پی خواهد داشت، هشدار داد و افزود: ما به حاکمان عرب فناوری جاسوسی و سانسور می‌دهیم و آنها فرهنگ سیاسی آسیب پذیر در اختیار ما قرار می‌دهند و در حقیقت این مجازات حقیقی ما به دلیل تداوم اشغالگری است.
لازم به ذکر است که مقاماتی از بحرین، امارات متحده عربی، رژیم صهیونیستی و آمریکا طی مراسمی در کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، توافقنامه سازش موسوم به «توافقنامه صلح آبراهام» را امضا کردند. هدف از امضای این توافقنامه، عادی سازی روابط دوجانبه میان ابوظبی- تل آویو است.

در این مراسم، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به همراه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزرای خارجه امارات متحده عربی و بحرین- «عبدالله بن زائد آل نهیان» و «عبداللطیف بن راشد الزیانی» – شرکت داشتند. امیدوارم از خبر اذعان روزنامه صهیونیست به ناکامی روند سازش با رژیم های
عربی
راضی بوده باشید.

اذعان روزنامه صهیونیست به ناکامی روند سازش با رژیم های
عربی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۸ ۰۲:۳۷:۴۲