اختصاص۲۳۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفررئیس جمهوری درحوزه
راهداری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اختصاص۲۳۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفررئیس جمهوری درحوزه
راهداری
پیمان آرامون در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: به دنبال سفر ریاست جمهوری به استان در اوایل سال جاری مصوباتی در حوزه حمل و نقل و راهداری انجام گرفت که از جمله آن می‌توان به حذف و اصلاح نقاط حادثه خیز و لکه گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد.
وی افزود: تصویب ۲۱۰ میلیارد تومان برای اصلاح نقاط حادثه خیز و تکمیل ۴ تقاطع پر تصادف، نصب ۲۵۰ کیلومتر نیوجرسی مفصلی جهت ارتقا ایمنی و جداسازی محورهای اصلی و ۴ خطه و نیز تصویب مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان برای لکه گیری و روکش راه‌های شریانی استان به طول ۳۰۰ کیلومتر و لکه گیری و روکش راههای اصلی و فرعی غیر شریانی استان به طول ۲۵۰ کیلومتر از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان در حوزه راهداری بوده است.
آرامون با اشاره به پیشرفت فیزیکی متوسط بالغ بر ۷۱ درصدی پروژه‌های اصلاح نقاط حادثه خیز مصوبات سفر ریاست جمهوری ادامه داد: این پروژه‌ها ایمن سازی و اصلاح نقطه پر حادثه آبگرم محور ارومیه – سلماس، تکمیل تقاطع سه راهی ایواوغلی در محور خوی – قره ضیاالدین، تکمیل تقاطع سه راهی قره ضیاالدین، تکمیل زیرگذر شیخ لر در شهرستان بوکان و ایمن سازی و ساماندهی محور ورودی پایانه مرزی تمرچین را شامل می‌شود.
وی گفت: در حوزه نگهداری، لکه گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی استان نیز برخی پروژه‌ها از جمله لکه گیری و روکش آسفالت محور کمربندی بازرگان و روکش آسفالت محور ورودی سلماس- هفتوان به اتمام رسیده و یا از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار است و برخی از پروژه‌ها نیز نیازمند تخصیص قیر و اعتبار جهت اتمام است که امید می‌رود با توجه برنامه‌ریزی های انجام شده در موعد مقرر به اتمام و بهره‌برداری برسد. امیدوارم از خبر اختصاص۲۳۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفررئیس جمهوری درحوزه
راهداری
راضی بوده باشید.

اختصاص۲۳۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفررئیس جمهوری درحوزه
راهداری  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۷ ۰۲:۳۸:۴۹