اجرای ۵۰ پروژه مهم آبرسانی کشاورزی در سطح استان
مرکزی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای ۵۰ پروژه مهم آبرسانی کشاورزی در سطح استان
مرکزی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی عصر شنبه در نشست قرارگاه محرومیت زدایی استان مرکزی و همزمان با مراسم افتتاحیه سه هزار و ۵۰ طرح محرومیت زدایی مردم پایه بسیج که با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، اظهار داشت: بسیج مولود انقلاب اسلامی و میدان جهاد و مبارزه با دشمنان بوده و پیشرفت‌های کشور به واسطه بسیج بوده است.
وی افزود: در این راستا ۳ جهاد مهم در دستور کار قرار گرفته که جهاد امیدآفرینی، خدمت به مردم و جهاد تبیین با قوت در حال انجام است و این ۳ جهاد در قالب یک زنجیره با قوت در بسیج استمرار خواهد داشت.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: یکی از مهمترین عرصه‌های مقابله با دشمنان عرصه فقر و محرومیت است و دشمنان برای استمرار فقر و محرومیت تحریم‌های ظالمانه و توطئه‌های مختلف را اعمال می‌کنند و امروز پیشرفت و رفع فقر اولویت مهم مسئولین در کشور و استان است.
سردار کریمی تأکید کرد: سپاه و بسیج در راستای رفع فقر و محرومیت اراده و عزم راسخ و استواری دارد و با روحیه جهادی و انقلابی در این مسیر گام برمی دارد و لذا ساختن ایرانی مستقل و توانمند در همه ابعاد از هدف مهم سپاه و بسیج است.
وی با بیان اینکه محرومیت زدایی بسیج بر پایه مشارکت و نقش آفرینی مردم است، گفت: در طی سال‌های اخیر بسیج سازندگی کار مردم توسط مردم را با بسیج به یک گفتمان تبدیل کرده است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه برنامه جاری و مهم سپاه در طول سال محرومیت زدایی در همه ابعاد است، افزود: در این مسیر مصمم و با اراده هستیم و با برنامه و تدبیر عمل می‌کنیم و امروز به برکت نقش آفرینی بسیج در همه ابعاد می‌توانیم برای آینده درخشان و روشن کشور حرف بزنیم.
وی با تأکید بر اینکه دستان بسیج برای خدمت به مردم باز و گام‌های بسیج برای رفع مشکلات مردم بلند و مستحکم است، گفت: رسالت امروز بسیج، رساندن ایران اسلامی و انقلابی به قله‌های بلند پیشرفت و کمال است.
سردار کریمی خاطر نشان کرد: احیای روستاها و بازگرداندن امید و نشاط به روستاها یکی از برنامه‌های مهم بسیج سازندگی است که در سال‌جاری بیش از ۵۰ پروژه مهم آبرسانی کشاورزی انجام شده و به بیش از ۴۰ روستای با تنش آبی آبرسانی شرب انجام شده و همچنان اقدامات در حال انجام است. امیدوارم از خبر اجرای ۵۰ پروژه مهم آبرسانی کشاورزی در سطح استان
مرکزی
راضی بوده باشید.

اجرای ۵۰ پروژه مهم آبرسانی کشاورزی در سطح استان
مرکزی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۸ ۰۲:۳۸:۳۲