اجرای طرح نوسازی ناوگان سواری کرایه بین‌شهری در
لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای طرح نوسازی ناوگان سواری کرایه بین‌شهری در
لرستان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا عبدی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: طرح نوسازی ناوگان سواری کرایه بین‌شهری بر اساس تفاهم‌نامه بین سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با صندوق کارآفرینی امید انجام می‌شود، در این طرح سهمیه نوسازی ۳۰ ناوگان برای استان لرستان در نظر گرفته شده است.
وی به شرایط این طرح برای ناوگان اشاره کرد و افزود: ناوگان سواری کرایه متعلق به متقاضی می‌باید سن بیشتر از ۱۰ سال و پایین‌تر داشته، ناوگان سواری کرایه متعلق به متقاضی باید دارای حداقل ۱۲۰ صورت‌وضعیت با کد رهگیری در طول سال گذشته باشد، سند مالکیت خودرو باید به نام متقاضی باشد، ناوگان جدیدی که به متقاضی اختصاص خواهد یافت از محصولات شرکت ایران‌خودرو و در حال حاضر سمند سورن پلاس است.
معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان، تصریح کرد: بهره‌مندی از تسهیلات بانکی کم‌بهره و در صورت وجود منابع لازم از سوی سازمان برای کاهش نرخ تسهیلات تا سقف دو میلیارد ریال است.
عبدی به شرایط متقاضی در این طرح اشاره کرد و گفت: مالک خودرو می‌باید دارای کارت هوشمند ناوگان معتبر باشد، متقاضی باید دارای معرفی‌نامه از اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خطاب به اتحادیه شرکت‌های سواری کرایه بین‌شهری کشور باشد و متقاضی نباید ظرف ۶۰ ماه گذشته از هیچ یک از شرکت‌های خودروسازی خودرو خریداری کرده باشد.
وی بیان کرد: در صورت وجود تقاضا بیش از ظرفیت تعیین شده برای استان اولویت ثبت‌نام بر اساس تاریخ ثبت‌نام متقاضی خواهد بود. امیدوارم از خبر اجرای طرح نوسازی ناوگان سواری کرایه بین‌شهری در
لرستان
راضی بوده باشید.

اجرای طرح نوسازی ناوگان سواری کرایه بین‌شهری در
لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۳ ۰۲:۳۸:۱۷