اتحادیه عرب از اعدام میدانی ۲۲۳ فلسطینی توسط صهیونیستها خبر
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اتحادیه عرب از اعدام میدانی ۲۲۳ فلسطینی توسط صهیونیستها خبر
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، اتحادیه عرب با محکوم کردن تشدید جنگ رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و مقدسات و دارایی‌های آنها، از اعدام میدانی ۲۲۳ فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست از ابتدای سال ۲۰۲۲ خبر داد.
بر اساس این گزارش، «سعید ابوعلی» معاون دبیرکل و رئیس بخش فلسطین و اراضی اشغالی عربی در اتحادیه عرب گفت: افزایش شمار اسرا و اقدامات مسئولان رژیم اشغالگر اسرائیل علیه آنها از جمله اهمال پزشکی، ابزاری برای قتل است.
وی افزود: یورش شهرک نشینان به حرم ابراهیمی و مسجدالاقصی با حمایت نظامیان اشغالگر اسرائیلی و در پیش گرفتن سیاست کوچ اجباری با تخریب منازل فلسطینی‌ها ادامه داشته است.
این در حالی است که هیئت امور اسرا و آزادگان فلسطین هم اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در سال جاری میلادی بیش از ۶۰۰ کودک فلسطینی را به حبس خانگی درآورده است.
این هیئت در گزارشی بیان کرد که رژیم صهیونیستی از حبس خانگی کودکان فلسطینی به عنوان ابزاری برای اعمال فشار بر آنان و ایجاد رعب و وحشت در میان کودکان به ویژه کودکان ساکن قدس استفاده می‌کند.
هیئت مذکور تاکید کرد که شماری از این کودکان در خانه‌های خود در حبس خانگی بودند و شماری دیگر به خارج از شهر خود تبعید شدند. امیدوارم از خبر اتحادیه عرب از اعدام میدانی ۲۲۳ فلسطینی توسط صهیونیستها خبر
داد
راضی بوده باشید.

اتحادیه عرب از اعدام میدانی ۲۲۳ فلسطینی توسط صهیونیستها خبر
داد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۹ ۰۲:۳۷:۰۸