آمریکا: بلینکن در گفتگو با کوهن بر راهکار دو دولتی تاکید
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکا: بلینکن در گفتگو با کوهن بر راهکار دو دولتی تاکید
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، ایلی کوهن وزیر خارجه جدید رژیم صهیونیستی از گفتگوی تلفنی خود با آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا پیرامون توافقات سازش و آنچه تلاش‌های مشترک برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای نامید، خبر داد.
بر اساس این گزارش، ایلی کوهن در صفحه توئیتر خود نوشت: با آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا پیرامون شماری از موضوعات از جمله اهمیت توافقات سازش و گسترش آن و نیز فعالیت مشترک برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای رایزنی کردم.
این مقام صهیونیست افزود: به وی گفتم که روابط راهبردی با ایالات متحده در صدر اولویت‌های ما قرار دارد و به تقویت روابط متمایز بین دو طرف ادامه خواهیم داد.
از سوی دیگر، وزارت امور خارجه آمریکا هم اعلام کرد که آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور در گفتگو با ایلی کوهن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی بر پایبندی واشنگتن به راهکار دو دولتی و مخالفت با سیاست‌هایی که به آن ضربه می‌زند، تاکید کرد.
این در حالی است که رادیو رژیم صهیونیستی طی گزارشی اعلام کرد که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با ارسال پیامی به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره عبور از خطوط قرمز واشنگتن پیرامون شماری از موضوعات و در رأس آنها راهکار دو دولتی و الحاق اراضی در کرانه باختری هشدار داده است. امیدوارم از خبر آمریکا: بلینکن در گفتگو با کوهن بر راهکار دو دولتی تاکید
کرد
راضی بوده باشید.

آمریکا: بلینکن در گفتگو با کوهن بر راهکار دو دولتی تاکید
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۱-۰۳ ۰۲:۳۹:۱۱