آمریکایی‌ها به دنبال ساقط کردن اصل نظام بودند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آمریکایی‌ها به دنبال ساقط کردن اصل نظام بودند به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار مجتبی فداء شامگاه شنبه در مراسم یادواره شهدا اردستان اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بزرگی و عظمت را برای کشور را برگرداند و در دوران پادشاهی رضاخان قیام مردم تبریز و مشهد و همچنین سرکوب مخالفان انجام شد.
وی افزود: صدام از پنج منطقه از جمله غرب، شمال غرب، مرکزی، جنوب و جنوب غرب حمله خود به ایران را آغاز کرد اما امام راحل در آغاز جنگ اولویت کشور را جنگ و دفاع اعلام کرد و امید بخشی به مردم را در برنامه‌های خود داشت.
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: تمام ابرقدرت‌های جهان از جمله کشورهای اروپایی و آمریکایی در جنگ تحمیلی از صدام دفاع می‌کردند اما هدایت امام، ایمان، اراده و جانفشانی رزمندگان تاریخ درخشان و طلایی را در طول ۴۳ سال گذشته انقلاب رقم زد.
سردار فدا تصریح کرد: آمریکایی‌ها به دنبال ساقط کردن اصل نظام بودند و امروز به برکت جنگ و خون شهدا ایستادگی و مقاومت از ایران فراتر رفته و دنیا را فراگرفته است.
وی تاکید کرد: ایران امروزه در مهندسی، نانو، فناوری‌های نوین و قدرت موشکی جز اولین کشورهای منطقه خاورمیانه است و اکنون پهباد آمریکایی حق تجاوز به مرزها و سرزمین ایران را ندارد همچنین جمهوری اسلامی در مذاکرات با عزت و اقتدار از کشور و ملت خود دفاع می‌کند.
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان بیان کرد: آمریکایی‌ها با استفاده از توطئه‌های مختلف نظیر استفاده از جنگ نظامی، نفوذ از طریق دولت موقت وقت و سپس نیز تحریک کردن صدام قصد مقابله با ایران داشتند
سردار فدا یادآور شد: انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۵۷ به پیروزی رسید اما طولی نکشید که این کومله‌ها و دمکرات که امروزه داعیه «زن، زندگی، آزادی» دارند به پادگان مهاباد حمله کرده و در این حمله تمام تجهیزات و امکانات پادگان را به غارت بردند. امیدوارم از خبر آمریکایی‌ها به دنبال ساقط کردن اصل نظام بودند راضی بوده باشید.

آمریکایی‌ها به دنبال ساقط کردن اصل نظام بودند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۴ ۰۲:۳۹:۱۰