آغاز شمارش آرا در ۱۰۶۸ شعبه اخذ رای در استان مرکزی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آغاز شمارش آرا در ۱۰۶۸ شعبه اخذ رای در استان مرکزی به گزارش خبرنگار سایت احکام، بهنام نظری شامگاه جمعه در محل ستاد انتخابات استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی آغاز شد.
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: حضور نمایندگان نامزدها بر اساس قانون در شعب اخذ رأی به همراه کارت صادره فرمانداری مربوطه مجاز است و این افراد می‌توانند تا پایان شمارش آرا و تنظیم صورتجلسه بدون دخالت در امور اجرایی و نظارت در محل شعبه حضور داشته باشند.

نظری با بیان اینکه شمارش آرای شعب اخذ رأی این استان برابر با هماهنگی هیأت نظارت آغاز شد، افزود: دست اندرکاران چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی در شعب اخذ رأی نیز با هماهنگی و دستور استاندار این استان فردا (شنبه) می‌توانند استراحت کنند اما نیروهای نظامی و انتظامی باید برابر سلسله مراتبی خود عمل کنند.
وی گفت: ۲۵ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی شامل بازرسان، نظارت، انتظامی، امنیتی، رسانه‌ها و پشتیبانی برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی سازماندهی شده بود. امیدوارم از خبر آغاز شمارش آرا در ۱۰۶۸ شعبه اخذ رای در استان مرکزی راضی بوده باشید.

آغاز شمارش آرا در ۱۰۶۸ شعبه اخذ رای در استان مرکزی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۶ ۰۲:۴۳:۴۰