آذربایجان غربی سومین استان امن کشور است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آذربایجان غربی سومین استان امن کشور است به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار رحیم جهانبخش روز سه شنبه در آئین معارفه نخستین فرمانده انتظامی شهرستان چایپاره افزود: آرامش جامعه وظیفه نیروهای امنیتی و انتظامی است و همکاران ما شبانه روزی در تلاش هستند تا جامعه با امنیت صد در صد داشته باشیم.
وی ادامه داد: امنیت استان آذربایجان غربی با توجه به اینکه با سه کشور خارجی هم مرز است ولی خوشبختانه از لحاظ امنیت در رتبه ۳ کشوری را دارد.
جهانبخش افزود: نیازهای امنیتی در جامعه از نیازهای دیگر پررنگ‌تر است و در جامعه که خدای ناکرده مشکلات مالی، اقتصادی قابل جبران است ولی در جامعه بدون امنیت اقتصاد نمی‌تواند توسعه یابد.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان با ایجاد ناامنی در جامعه می‌خواهند اقتصاد را هدف قرار دهند.
جهان بخش گفت: دشمنان و سلطه گران غرب، بی رحم ترین سلطه گران حال حاضر دنیا هستند و اگر امروز شاهد جنگ در روسیه و اکراین هستیم، آمریکا از این فرصت استفاده می‌کند و بهره برداری اقتصادی می‌کند و مواد غذایی و انرژی را چندین برابر به اروپا می‌فروشد.
وی افزود: امروز شاهد نظام پایدار در جمهوری اسلامی ایران هستیم و این ممکن نبود مگر با درایت مقام معظم رهبری و با همت ریاست جمهوری مقتدر و نیروهای نظامی و انتظامی.
جهانبخش به جنگ هیبریدی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران نیز اشاره و اضافه کرد: عده‌ای وطن فروش و سلطنت طلب پشت اغتشاشات بودند که با اقتدار نیروهای مسلح و با همکاری همه نیروهای نظامی انتظامی این توطئه دشمنان نیز نقش بر آب شد.
در پایان این مراسم ستاد انتظامی شهرستان چهاربرج افتتاح و سرهنگ ایرج آقازاده به عنوان اولین فرمانده انتظامی چهاربرج معرفی شد. امیدوارم از خبر آذربایجان غربی سومین استان امن کشور است راضی بوده باشید.

آذربایجان غربی سومین استان امن کشور است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۲۱ ۰۲:۳۹:۵۴