آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی تشریح شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی تشریح شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ احمد شیرانی به آخرین وضعیت ترافیکی روز جمعه ٢٧ آبان ماه اشاره کرد و گفت: درحال حاضر ترافیک سنگینی در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده سه راهی چلاو مشاهده می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تردد در محورهای چالوس و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است گفت: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس هم سنگین است.
سرهنگ شیرانی تصریح کرد: بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، چهارمحال و بختیاری، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان و بوشهر گزارش شده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع حرکت حتماً با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند. امیدوارم از خبر آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی تشریح شد راضی بوده باشید.

آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی تشریح شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۸ ۱۱:۲۸:۴۴